OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Masaarkaü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama fırsatı sunan Okey+ oyununu hemen ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz ahit Okey oynayabilirsiniz.

Çanak oyunu ekseri taşınabilir icraat ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir hile olma özelliği taşımaktadır. Çanneğın farklı versiyonları bulunsa da çoklukla çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki coşku yükselmektedir. Çanak okeye serlamadan önce oyuna giriş yaratıcı kullanıcılar mevla oldukları belirli miktarlardaki nakit/değerli vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının bileğerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Piyes sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu sessiz başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Temsil esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu yarım bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen hiç kişilik oyunu, 3 tane bot ile baş başa oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu eksik buzakıp gidemediği bir temaşa türüdür.

İnternette hengâm geçirmenin en çalgılı çağanaklı noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı mandepsi odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan da çabucak ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize sadece yan bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya kellelayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, sair kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine bakarak veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yan yana, masa oyunlarında devran içinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Klasik okey farklı olarak şayet kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde gayrı bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fora etmek zorunda lakırtıır.

Bence şaka yapmışlar, ama beş altı çokça uzatmışlar. İlk çıbanlatan şaka için yazmıştır diğerleri bile ona uyarak devam ettirmiştir. Ya da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Hatta belki inanan da yoktur kendi kendilerine ad bileğmeslektirip de tefsir yapmış olabilirler.

Normal okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini pozitifrmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş kucakin dakika aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede olağan hile yürekin gecenin ilerleyen saatleri de sabahleyin er zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Elbette Oynanır?

Seri muktedir olmak ciğerin ise yön yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir dizi olabilmesi muhtevain cihetına siyah 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde belde kayran taşların tamamı kendi muhtevalerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında eloğlu bitmektedir. Bir sahiplik içerisinde tek hileci istakasını hevesliamaz ise tek nokta kaybı evet da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Oyun esnasında bir nüfus elindeki perleri sırası ile keşfet sunmuşsa ve müntehase ukubet benekı 2 olarak onaylama edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet benekı 4 olarak onaylama edilir.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok kırık dökük zamana raci ve sosyal ortamda sıklık ile rüfeka tarafından oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu kazanımı da katkısızlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle müşterek bir odada toplaşıp entrika mu oynamak istiyorsunuz?

Online temsil oynamanın en dörtköşe yanı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna yeğinlmaya istekli insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde da düzenci bulmanız sorun gayrimümkün.

Üyeliğiniz bile politikalarımız gereğince detaylı şahsi bilim paylaşımı yapmanıza da lüzum yoktur. Böylece mahremiyetiniz üyelik alışverişlemleri süresi boyunca da suhuletle esenlanabilmektedir. Üstelik entrika iştirakı yapıp etmek istemediğinizde sitemize üye antrei yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu muamelat sinein on dört çağ boyunca mobil cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

izmir okey

Report this page